Overzicht seizoen Jo17-1 seizoen 2017-2018

22

Daar was hij dan,de laatste training van seizoen 2017/2018 met een prachtige groep talentvolle spelers die in een seizoen heel hard gegroeid zijn qua ontwikkeling en daar ben je als trainers (vincent monster en ik) trots op om daar onderdeel van te mogen zijn,een seizoen met ups en downs maar de ups kwamen na de winterstop waar spelers zich zelf bewust werden van hun kwaliteiten en ook veel leerden van de dingen die ze juist niet moesten doen want van je verkeerde keuzes leer je tenslotte het meest en dan wordt je alleen maar beter en dat lieten ze bijvoorbeeld zien in het prestisieuse internationale paastoernooi ,het Easter-Open tegen Maidestone United en het laatste thuis toernooi tegen gerenomeerde tegenstanders zoals IFC,DCV en in de competitie tegen SHO,Binnenmaas,en vooral tegenstanders van een mindere kwaliteit ,waar we in het begin in het niveau meegingen,maar nu dit om wisten te zetten en ruime overwinningen pakten en wedstrijden die moeizaam gingen uit wisten te spelen voor het resultaat,natuurlijk zijn we er nog niet maar komend seizoen gaan we daar verder aan werken om nog meer resultaat te boeken,met een aantal nieuwe talenten erbij moet dit gaan lukken.

Ook afscheid nemen van spelers hoort erbij en dat is nooit leuk maar dat gebeurt nu eenmaal,zoals;
Niels de Koning (gestopt)
Jens schaafsma (gestopt)
Levy Noordemeer gaat naar de A
Laurens Westerhuis gaat stoppen en kiest ervoor om te gaan hardlopen,jongens heel veel plezier en succes in de toekomst.
Jongens geniet van de komende vrije tijd,blijf fit en in beweging en dan zien we elkaar weer in augustus
Rest mij jullie alleen nog een fijne vakantie te wensen.
Vincent Monster bedankt voor je tomeloze inzet en inbreng van jouw ervaring naar deze groep
Peter Stoffels bedankt voor je steun en toewijding als leider
Teele Westerhuis bedankt voor je kundige verzorging als verzorger
Marcel,Ed,Arthur,Thomas en Jaron bedankt voor het vlaggen en alle ouders die als supporters en rijders aanwezig waren bij de wedstrijden en als er activiteiten waren,Marrielle,Marjolein,Monique en Nausikaa heel erg bedankt voor jullie goede zorgen,
De Voliere van vv strijen die het mede mogelijk maakte om in noord brabant te komen en verder iedereen bedankt die ons team een warm hart hebben toe gedragen.

Tot volgend seizoen

John Kruijthof