Strijen JO17-1 wint ruim van GOZ JO17-1

85

3 ronden voor het einde van de competitie moesten we tegen GOZ met de wetenschap dat concurenten en koplopers SHO en DBGC beiden hun wedstrijden hadden gewonnen met respectievelijk 3 en 4goals verschil dus was de opdracht duidelijk WINNEN,en het liefst ruim.

De wedstrijd start en het is strijen die het heft in handen neemt om deze nooit meer los te laten gedurende 80 minuten,op een paar slippertjes na stond de verdediging incl keeper als een huis,deed het middelveld wat het moest doen en de aanval was zeer effectief met goals uit de boekje ,genieten was het weer,David strooide weer met assisten,Laurens liep menig maal de verdediging aan bonken en Jelle trapt er een hattrick in maar Laurens bekroonde zijn optreden met 2 mooie goals zoals goals gemaakt moeten worden,simpel maar onhoudbaar en onze captain Luuk krijgt er zo langzamerhand ook zin in te scoren want ook hij nam zijn goal mee en konden we na 20 min zeggen ,we staan met 4-0 voor en bij rust zag ik het onweer op het gezicht van hun trainer staan,begrijpelijk want ze mochten een bekertje siroop gaan drinken met een 6-0 achterstand en dan moet je nog 40 min.

In de 2e helft was het voor strijen om de 1e 15 min laten zien wie er nog steeds de baas is en zal blijven en bekroonde dat door een prachtige vrije trap van Wessel die net over de verdediging in de voeten kwam van Kay die de bal voor de uitkomende keeper voor de 7e maal in het net liet belanden,daarna vond strijen het wel genoeg en nam gas terug zodat GOZ er af en toe uit konden komen maar Roel en Luuk vonden het dan in zoverre toelaatbaar dat het 3x kwam tot “oke ,tot hier en niet verder” en zo bleef het zo als het begon,Strijen heerste over GOZ en veld 4 met tropische temperaturen en kon invaller Wessel Beers zijn invalbeurt goed invullen,geen fouten maken en in dienst spelen van het team.Eindstand 7-0

En als we dan de balans opmaken blijven we op 1 pnt van beide koplopers en hebben we ons doel saldo wel gelijk getrokken en gaan we naar de 1na laatste wedstrijd toewerken en dat is Spijkenisse die met 4-4 gelijk speelde bij Binnenmaas.
Vandaag een perfecte tegenstander om terug te komen in de oude vorm waarin we practisch onverslaanbaar waren en die vorm zag ik vandaag weer terug,een weekje te laat? Misschien wel maar de laatste wedstrijd is alles bepalend en ligt de druk vol op het programma van SHO en DBGC die mogen absoluut geen fouten maken(ik hoop van wel) en hoeven wij alleen maar bij te blijven.

Tot volgende week

John Kruijthof