Veteranen geen kind aan Rijnmond Hoogvliet Sport.

99

Strijen vet – Rijnmond Hoogvliet Sport 4-2 (3-1)

We moesten aantreden tegen RHS die in de eerste wedstrijd van de kompetitie, in de laatste seconde een gelijkspel van 5-5 afdwong.

Zonder Govert, Rens (geblesseerd) Micha en Edwin begonnen we de wedstrijd.

We waren de vorige wedstrijd net als nu overigens veel beter, maar door persoonlijke fouten wisten ze toen elke keer weer terug te komen. We kregen in het begin van de wedstrijd best wel mogelijkheden maar de eindpass was of niet zuiver of de mogelijkheid werd simpel gemist. RHS had voorin een veteraan opgesteld die op de brommer op het sportpark was gearriveerd en gezien jeugdig voorkomen bij de jeugd onder 19 ook mee had kunnen doen. Waarschijnlijk was hij in de verkeerde auto gestapt. Deze speler gaf zijn mede collega spits een niet te missen kans na balverlies op het middenveld. We begonnen dus slecht maar daar kwam snel verandering in. Alwin 2x en Ron zorgde voor de ruststand van 3-1 geen vuiltje aan de lucht en zelfs Ben was relaxt in de rust. Oscar die in de eerste helft met de trainingsgroep mee trainde, kwam er in de rust erin voor Denny die licht geblesseerd uit viel. Oscar gaf aan in een bloedvorm te zijn. Hij had namelijk 4 keer gescoord en beloofde er nog minimaal twee in te prikken. Voor Ron het signaal in de tweede helft alles met links te gaan doen. Ben die meestal zijn twijfels heeft over zulke uitspraken ging overstag. Oscar was zelfs zo goed op dreef dat hij zelfs vrijetrappen en alle corners ging nemen. In de tweede helft had RHS nog twee versterkingen erbij gehaald maar ondanks veel dreigend gepingel konden deze spelers niet echt potten breken. Wat er nog wel te vermelden viel in de tweede helft dat er een Lama op het veld liep. Alwin die een echte dieren liefhebber is was hier niet op voor bereid en kreeg de volle laag in zijn gezicht. Complimenten aan Alwin dat hij zich in hield en niet verhaal ging halen bij de dader. Er werd in de tweede helft ook nog gevoetbald maar het was vergeleken met de eerste helft niet zo best van onze kant. Gelukkig heeft RHS niet de kwaliteit om dit af te straffen. René scoorde 10 minuten voor tijd 4-1 en RHS scoorde kort voor tijd de 4-2. Dit was tevens de eindstand. Sander bedankt voor het fluiten van deze wedstrijd.

Wist u dat….?

 • Speler van het jaar deze keer weer op de zelfde locatie gehouden wordt?
 • Wij daar erg blij mee zijn?
 • Er weer aardig wat nominatie zijn?
 • Oscar moet beslissen wie speler van het jaar gaat worden?
 • Hij ook op zichzelf mag stemmen?
 • Alwin in botsing kwam met een Lama?
 • Alwin het vervolgen Spuug zat was?
 • RHS er een beetje lacherig over deed?
 • Dit heel normaal is bij zulk soort clubs?
 • Het toch ongelofelijk is dat oude mannen zich als kleuters gedragen?
 • De naam kleuters nog een eer is?
 • René een voorbeeld is voor iedereen?
 • Dit de woorden zijn van een emotionele man?
 • Het heerlijk weer was?
 • De kleedkamer volstroomde met de kroost van Alwin en Govert?
 • Zij zo al jong de gezelligheid van het voetballen mee krijgen?
 • Dat ze toch voor korfbal en volleybal hebben gekozen?
 • Oscar zijn zoon een slechte wedstrijd heeft gespeeld tijdens zijn rugby wedstrijd?
 • Oscar met hem mee leefde en precies wist hoe hij zich voelde?
 • Vader Hamerslag ook nog aangesproken werd door de tegenstander?
 • Hij een gezellige man is die zijn zoons steevast steunt?
 • Rien na de wedstrijd ons trakteerde op een kratje?
 • Zoon Rob geen sinas kreeg van zijn vader?
 • Rien hier misschien wel een signaal mee af geeft?
 • Wij Rien danken voor het drinken?
 • Govert zaterdag drie uur van zijn leven heeft af gezopen?
 • Govert zijn kinderen zaterdag trakteerde op wat noten?
 • Alwin zich afvroeg of dit wel verantwoord was?
 • Er deze week diverse tuinen met zwembad zijn ontstaan?
 • Er 1 zelfs een trampoline in zijn zwembad had?
 • Govert het geluk had dat dit buiten gebeurde?
 • Edwin zich een andere zaterdag had voorgesteld?
 • Hij na stortbui afgelopen week het laminaat moest vervangen?
 • De pret een dag later weer over was?
 • Voor Edwin de pret pas begon?
 • Edwin gemist werd op het middenveld?
 • Oscar topscoorder van de dag was?
 • Hij ze echter allemaal maakte bij de Trainingsploeg?
 • Sander de scheidsrechter zich niet gek liet maken?
 • Sander sowieso een goede scheidsrechter is?
 • We blij zijn dat er mannen zijn die onze wedstrijden fluiten?
 • Wim onze vaste scheids nog aan het revalideren is van operatie?
 • De tegenstander onze linksback voor lomperd uit maakte?
 • Deze namelijk de opmerking had “jongens houd de nul dan winnen we deze wedstrijd”?
 • RHS namelijk al twee keer gescoord had?
 • Alleen uit deze opmerking van deze speler kan je al ophalen dat er weinig van zulke grappen gemaakt worden bij RHS?
 • Ik ga stoppen met deze wist u dat?

De Lattre