Strijen JO17 -1 wint van Flakkee

47

Met de wetenschap dat DBGC zijn wedstrijd wist te winnen en dat SHO zijn wedstrijd verloren zag gaan moesten we tegen het laag geplaatste Flakkee gewoon vol aan de bak om onze positie op de ranglijst te verstevigen

Op het centercourt aan de sportlaan gingen we met een gehavende ploeg van start zonder de geblesseerde Chris,Lecy en afwezige Kay maar met de terugkerende Rutger op de bank
Strijen gaat furieus van start en laat Flakkee geen enkele opbouw verzorgen en zijn dan ook heer en meester tijdens de 1e 40 minuten

In de basis stonden vandaag 2 spelers uit een ander team die ons hielpen deze wedstrijd tot een goed einde te brengen,Jordi Ojik uit jo17-2 en Renzo v Dalen uit jo15-1,beide spelers deden dit prima met voor Renzo een droom debuut want hij wist een voorzet goed te beoordelen en de 3-0 binnen te schieten,Strijen wist de 1e helft uit te lopen naar een 5-0 voorsprong met goals van Laurens (3) Jelle en Renzo wat ook de ruststand werd.
In de rust was afgesproken het doelgemiddelde op te krikken maar dat lukte allerminst,we waren de 1e 20 minuten zeer onzorgvuldig en lieten Flakkee weer un de wedstrijd komen maar gelukkug stond de verdediging weer als een huis met Luuk en Wessel,ook Tobias en de ingevallen Rutger maakten geen fouten maar de opbouw bleef rommelig en als dan door een arbitrale fout een speler van Flakkee na 2mtr in buitenspel positie vrij mag opstomen naar Roel werd het 5-1.

Foutjes maken we allemaal maar dit was overduidelijk en de grensrechter werd totaal genegeerd die op 1 lijn stond ,daarna werd 2x duidelijk hands niet bestraft en bij een corner een duw met 2 handen in de rug van Luuk in de 16 ook niet bestraft,jammer van deze besluiten maar het feit dat we deze wedstrijd met veel overtuiging wisten te winnen met David die de laatste fase van de wedstrijd exceleerde en niet meer af te stoppen was wat eigenlijk een goal verdiende maar helaas.
Al met al een prima wedstrijd zeker gezien het feit dat we door blessures anders moesten gaan spelen wat best wel wennen was.

Volgende week naar OFB die met 5-1 wist te winnen van SHO,dus we zijn gewaarschuwd.
Nog 5 van dit soort wedstrijden spelen en we hebben groot feest.

Een zeer tevreden trainer die toch wel weer verbeter punten zag in de 2e helft dus hard blijven werken en we doen ons zelf heel veel plezier.

John Kruijthof