Strijen Jo17-1 — DBGC Jo17-1 ( 2 -2 )

84

Zelfs deze 2 weten niet wat de reden was van wat ons vandaag overkomen is in de wedstrijd tegen DBGC,we beginnen zeer geconcentreerd en laten de tegenstander weten en merken dat er voor hun niets te halen valt in strijen,verdedigend klopt alles op 2 momenten na maar daar hadden we een zeer sterk keepende julian voor om het op te lossen,we krijgen steeds meer grip op het spel en leggen DBGC onze wil op en we komen dan ook verdiend op 1-0 door een oplettende Kay en als daarna een voorzet niet goed verwerkt wordt en onder druk van laurens de bal via de  rug van de tegenstander over de lijn rolt is het 2-0 lijkt alles er op dat het een mooie middag te worden.
Rust
In de 2e helft zien de toeschouwers een heel ander strijen,kans op kans wordt om zeep geholpen,en niet de minste hoor, 2x alleen op de keeper af 3x voor langs de paal en een vrije kans in de 16 op de lat,en ja dan voel je hem al aankomen he,2-1 door zwak spel van iedereen en dan zie je dat duels verloren worden ,onnodig balverlies,slechte aanname van de bal,passing bij de tegenstander in de voeten en dan krijg je als trainer zweet oksels want je ziet het aankomen als het team niet meer coachbaar is en de 2-2 valt en dan mag je ook nog van geluk spreken als een bal via onderkant lat weer het veld inkomt want anders sta je nog met lege handen ook.
Na de wedstrijd wil je in de kleedkamer wel even wat zeggen maar als je dan die koppies ziet en spelers tegen elkaar de teleurstelling hoort uiten weet je genoeg,gewoon mee treuren je mond houden en er bijzijn en na een aantal minuten de groep alleen laten maar dat wil niet wegnemen dat je als trainer wel zeer teleur gesteld kan zijn en dat duurt bij mij meestal wel tot zondag morgen.
Jongens dit was een harde les in het collectief falen,uithuilen,balen,boos en teleur gesteld zijn en weer door,dinsdag als 1e gewoon weer doorgaan waar we al mee bezig waren en dan komt het goed,blijf geloven in je zelf en het team.
Julian bedankt voor weer een sterke partij keepen en Jordy voor het plaats nemen op de bank

Ed bedankt voor het vlaggen
Teele fijn dat je er weer bij was.
Tot Dinsdag mannen
Eindstand 2-2

John Kruijthof