Gezocht Pupil van de Week

47

Lijkt het jou leuk om een keer ‘pupil van de week’ te zijn tijdens een huiswedstrijd van Strijen-1?

Beschikbare datums: 17 februari, 31 maart en 19 mei 2018.

Dan zijn wij op zoek naar jou !

Wat ga je doen deze middag?

Je wordt samen met jouw ouders/begeleiders om 13.30 uur verwacht in het sponsorhome van onze vereniging. Je wordt hier ontvangen door een van onze gastvrouwen. Vervolgens ga je met de begeleider van het 1e richting de kleedkamers. Nadat je jezelf hebt omgekleed maak je kennis met het 1e elftal en ga je samen met het team warmlopen voor de wedstrijd. Vervolgens in de Line up het veld op om de aftrap te nemen en de wedstrijd te volgen vanuit de dug-out. Na de wedstrijd bezoek je samen met jouw ouders/begeleiders het sponsorhome voor een hapje en een drankje en wordt je in het zonnetje gezet en ontvang je een leuk presentje.

Aanmelden

Lijkt het je leuk om dit alles mee te maken en voetbal je bij de Mini F, JO9 of JO11? Meld je dan nu aan via activiteiten@vvstrijen.nl

Tot snel !

activiteitencommissie v.v.Strijen