Strijen J017 1 – GOZ J017-1

71

Vandaag de 1e wedstrijd uit de oefenreeks alvorens we gaan beginnen aan ons avontuur op jacht naar het hoogst haalbare.Vandaag de 1e van 3 oefenwedstrijden thuis tegen GOZ

Goz begon de wedstrijd zeer voortvarend en we dachten nog nou nou dat wordt een pittig potje en de verdediging moest al snel vol gas geven om de druk zo  laag mogelijk te houden maar Roel moest toch nog een aantal keer handelend optreden om de nul te behouden
Langzamerhand krijgen we controle over de wedstrijd en als Wessel een vrije mag nemen is het Luuk die de zuivere trap van wessel binnen tikt en dus 1-0 en ook dat is even wennen voor ons,daarna krijgt ons centrale middenveld na heel goed verdedigingswerk de totale controle en wordt de ene na de andere aanval afgevuurd op de goal van Goz ,is het niet via de vleugels dan wel binnendoor maar Laurens en Jelle die regelmatig worden weggestuurd door de heel goed spelende Kay en David zijn een nachtmerrie voor de verdediging en keeper van Goz maar ze konden niet voorkomen dat Jelle en Laurens beide nog voor rust 2 x zouden scoren wat de ruststand op 5-0 bracht.

In de 2e helft was het zaak om de 1e 15 min scherp te blijven en even leek het er op dat dit niet zou lukjen maar gelukkig pakte de strijense verdediging onder leiding van de prima spelende Luuk het heft weer in handen en kwamen we eigenlijk niet meer in de problemen en was het zaak om weer te gaan voetballen en dat deden ze dan ook en werd het een beetje pijnlijk voor alles en iedereen die Goz ademde want via prachtige counters en goed voetbal werd Goz weggespeeld en via goals van Jelle,en Thomas werd het uiteindelijk 8-0.

Een hele mooie overwinning waar niets op af te dingen viel ,volgende week spelen we thuis tegen sjo/korendijk ook weer om half 1 Zaterdag 27-01 spelen we thuis tegen Rhoon om 1 uur

Prima wedstrijd jongens

John Kruijthof
Verstuurd vanaf mijn iPhone