Binnenmaas Jo17-1 – Strijen Jo17-1. 2-3

117

Ja ja daar is hij hoor,de 1e driepunter en wel tegen en op binnenmaas,deze zege hebben de boys zo verdiend want als je week in en week uit zo hard werkt verdien je het,ging het vanzelf dan?nee absoluut niet,in de 1e helft zijn we heel slordig met balbezit en worden we regelmatig met de rug tegen de muur gezet maar de verdediging houd staande totdat tobias iets te opzichtig zijn handen gebruikt en de bal op de stip gaat 1-0. Strijen krijg een paar opgelegde kansen maar is slordig in de afwerking
Ruststand 1-0

In de tweede helft komen Rutger en Thomas erin die samen gaat spelen met david op het middenveld wat een goed duo blijkt te zijn vanmiddag na een aanval over de vleugel is Laurens er als de kippen bij om de bal erin te schieten 1-1
Daarna is het Strijen die de lakens uitdeeld maar door bal verlies en een verdedigingsfout kapt de aanvaller van binnenmaas de 2 inkomend glijdende verdediger uit en scoort beheerst de 2-1,we laten het er niet bij zitten en na goed doorlopen kan wederom Laurens net voor de keeper de bal in de lange hoek laten rollen 2-2 zou het dan toch?
De trainer coacht Laurens dat hij overzicht moet bewaren want steeds is het Kay die hem net kan bijhouden maar niet aangespeeld wordt,dan is het de laatste 10 min ingevallen good old Thomas Kooijman die de geblesseerde youp vervangt en laurens wegstuurd en die nu overzicht behoud en de bal voorgeeft en het Kay Berghout is die de winnende 2-3 binnenschiet.

Iedereen blij en de zieke trainer springt een gat in de lucht ,afgelopen,winst op binnenmaas en eindelijk de langverwachte 3 punter en ook direct van de laatste plaats af in de laatste wedstrijd gaan we over Spartaan ‘20 heen.
Boys we zijn super trots op jullie.

John Kruijthof