Strijen JO17-1 – Oude Maas JO17-1 ( 0 – 3 )

87

Dan nu het verslag van de wedstrijd tegen Oude Maas
Bij de aftrap kon je zien dat er toch teveel spanning stond op deze wedstrijd want na 3 minuten na de onze aftrap waren we de bal al kwijt maar niet veel later namen we de regie in handen en maakten we het oude maas heel moeilijk en kon Laurens na een strakke steekpass de achterlijn opzoeken en voorgeven maar weer een teenlengte te kort komend om de verdiende 1-0 te scoren,strijen had een licht overwicht op de aankomende winter kampioen en mocht op een gegeven moment een vrije trap nemen die David nam en de bal steak bij de 2e paal plaatste op de inkomende Luuk die de bal voor het inkoppen had maar door een duw met 2handen in de rug ter aarde ging en zo onder de bal doorging,iedereen verwachte de bal op de stip ook de tegenstander maar niet dus”niets aan de hand” was het oordeel en niet veel daarna gebeurde wat ons te vaak gebeurd dit seizoen,0-1 achter.

Rust
In de 2e helft weer strijen die het heft in handen heeft en weer een aantal kansen kreeg maar niet tot scoren kon komen en dan weet je het he,precies 0-2 en later de eindstand 0-3Oude Maas kampioen maar vandaag niet terecht was strijen was vandaag de betere ploeg alleen zoals ook de trainer van hun toe gaf,” vaak hebben wij het geluk dat de bal in ons voordeel goed valt en wij scoren en ja als dat vaak genoeg gebeurt win je vaak maar vandaag waren jullie de betere ploeg,onbegrijpelijk dat jullie 0 punten hebben,daar snap ik helemaal niets van” nou dan ben je niet de enige,eigenlijk op de tegen goals na ging 90% goed maar verliezen we wel,
Ik kan alleen maar positief zijn over de prestatie van het team en zeg ik ook met trots dat vandaag man off the match in mijn ogen was
Levy Noordermeer,geen enkele fout gemaakt en tegenstander voor 100% geëlimineerd,klasse Levy dat is de manier om de trainer te overtuigen en niet bij de pakken neer gaan zitten maar jezelf terug knokken
Jongens jullie kunnen trots op je zelf zijn,wij zijn het in ieder geval wel, De Trainer en leider en ouders.Maandagavond vriendschappelijk tegen s’gravendeel waar we de 1e wedstrijd in de voirbereiding 4-4 tegen speelden ,daarns nog de wedstrijd tegen Binnenmaas en dan zit het erop voor 2017

John Kruijthof