Veteranen Heinenoord winnen gemakkelijk van Strijen Veteranen.

228

Strijen vet – Heinenoord vet 0 -1 (0-0)

We moesten na de eerste nederlaag tegen Heerjansdam aantreden tegen Heinenoord die best een sterke ploeg heeft. Heinenoord is zeker zo sterk als Heerjansdam enige makke is dat ze moeilijk scoren en dat ze bijna in Oud Beijerland wonen. (grapje)

We begonnen de wedstrijd zonder aanvoerder Ben die het huwelijk van zijn zoon Eric en nu inmiddels schoondochter Manon voor liet gaan. We waren buiten Ben en Andries gewoon compleet al waren er wel wat pijntjes hier en daar.

Met Rens op Ben zijn plek begonnen we op een nu al slecht bespeelbaar veld 3. Heinenoord had veel balbezit en maakte het Strijen behoorlijk lastig maar ondanks Ben zijn afwezigheid stond de verdediging redelijk solide te verdedigen. Domper was dat Rens na 15 minuten de wedstrijd moest staken met hamstring problemen. Edwin die een beetje ziekig was nam Rens zijn plek over en deed het goed al moesten Ed, Micha en Rene wel wennen dat ze opeens een inschuivende laatste man hadden. Kort voor rust dacht Heinenoord te scoren maar Micha wist de bal nog net voor de lijn weg te schieten. Buiten een kansje van de duidelijk niet fitte Denny konden wij daar niet veel tegenover stellen. Ruststand 0-0

Na de thee een iets beter Strijen en nu wat verdedigender spelend Heinenoord. Die loerde in de tweede helft duidelijk op de counter maar tot echte kansen kwam het niet. Wij misten te veel fitte mensen om het Heinenoord moeilijk te maken en een 0-0 eindstand was een logische uitslag geweest. Halverwege de tweede helft wist Heinenoord toch te scoren na een bij de eerste paal indraaiende bal werd er slecht uitverdedigd en viel de bal precies voor de voeten van de spits die de bal meedogenloos binnen schoot. We probeerde daarna nog wel maar tot echte kansen kwam het niet. Eindstand 0-1

Rest nog te vermelden dat de scheidsrechter erg teleurgesteld was in sommige spelers van Heinenoord in de overigens verder sportieve westrijd. We moeten er vanuit gaan dat iedereen zijn best doet en als ik de beste man van het veld aan moet wijzen dan is het buiten ik zelf uiteraard de scheidsrechter.

Heinenoord bedankt voor de wedstrijd en tot volgende keer.

Wist u dat..?

 • We slecht speelde en terecht hebben verloren?
 • Oscar als enige gelijk speelde?
 • Hij hier totaal niet blij mee was?
 • Ben verstek liet gaan vanwege het heugelijke feit dat hij er een schoondochter bij kreeg?
 • De aanvoerder ondanks nederlaag gisteren toch een leuke dag had?
 • Gerrit de kop voor het verslag al wist?
 • Hij zelf zal schrijven Veteranen snakken naar winterstop?
 • Snacken naar winterstop een beetje raar is?
 • We niet elke week kunnen winnen?
 • We ondanks een rot wedstrijd toch achteraf gelachen hebben?
 • Dit de woorden van Oscar zijn die snel weg moest om zijn bed te verkopen?
 • Er twee zekerheidjes zijn gesneuveld?
 • Als Anouk er is dat pa lief scoort?
 • En als Oscar meedoet dat we niet verliezen?
 • We een volle dugout met supporters hadden?
 • Dat zeer gewaardeerd wordt?
 • Goof bardienst heeft gedraaid en net als in de wedstrijd het vuile werk moest oplossen?
 • Ook daar op zijn tenen moest lopen?
 • Dat heel anders is dan bij de bank?
 • De rest van het alftal door de weeks moet werken?
 • De aanvoerder ondanks nederlaag gisteren toch een leuke dag had?
 • Oscar weer aardig wat wist u datjes heeft gemaakt die ik niet ga plaatsen?
 • Hij toch weer een groot aandeel heeft in deze wist u datjes?
 • Govert op een slinkse wijze Eddie uit hoorde over afgelopen zaterdag?
 • Dit de zaterdag nog een klein beetje opfleurde?
 • We komende zaterdag tegen Smitshoek weer aan de bak moeten?
 • Henny de wedstrijd rustig toe keek en kort voor tijd teleurgesteld afdroop?
 • Het heel lang geleden is dat we niet scoorde?
 • De laatste keer tegen Heerjansdam thuis was?
 • Als je niet scoort niet kan winnen?
 • Aanstaande woensdag de altijd gezellige kaasavond plaats vind?
 • Iedereen mag komen maar wel een kaasje mee moet nemen?
 • Edwin speciaal voor Govert een heerlijk notenkaasje mee gaat nemen?
 • Kopkaas niet gewenst is op deze avond?
 • Ik ga stoppen met deze wist u dat?
 • De Lattre