Vacature v.v. Strijen, Trainer Strijen 2, ‘ Beloften elftal’

496

Door omstandigheden is v.v. Strijen per direct op zoek naar een ambitieuze, enthousiaste en professionele trainer voor het begeleiden en (door-)ontwikkelen van haar jonge spelers, die de ambitie hebben om in het 1e elftal van v.v. Strijen te spelen. Je bent bij voorkeur in het bezit van TC 2, maar minimaal in het bezit van TC 3. Strijen 2 komt uit in de reserve 2e klasse.

Je vormt een duo met de hoofdtrainer, Geert Meijer en werkt in goed overleg samen naar een optimale invulling van de verdere ontwikkeling van de spelers, die zijn opgenomen in het beloften elftal (Strijen 2). Je traint op dinsdag- en donderdagavond en speelt op zaterdag.

Je doelstelling is het verbeteren van de tactische en technische vaardigheden van spelers. Je hebt zowel oog voor de ontwikkeling van de individuele speler als voor de ontwikkeling van de groep. De doelstelling realiseer je met behulp van gevarieerde trainingen op tactisch en technisch vlak

De doelgroep bestaat uit talentvolle spelers die de afgelopen seizoenen zijn overgekomen vanuit de jeugd. Ook spelers die niet direct het niveau van het 1e elftal aan kunnen, train je zodanig dat ze in de toekomst wel onderdeel kunnen uitmaken van het 1e elftal

Heb je interesse en wil je jezelf voorstellen als serieuze kandidaat bij de commissie Voetbaltechnische Zaken van v.v. Strijen? Mail dan je motivatie en CV naar het volgende emailadres: vtz@vvstrijen.nl