PSV Portugaal JO17-1 – Strijen J017-1 ( 4 – 2 )

75

Na een voetballoze zaterdag moesten we vandaag uit naar Psv Poortugaal waar eindelijk een reëele kans was om punt(en) te behalen en vanaf het begin was er echt het gevoel dat we op de prachtige nieuwe kunstgras mat een goed resultaat haalbaar was want in de 1e 10 min speelden we bij blagen psv van de mat met goed positie spel en hele gevaarlijke uitvallen waar we tot 2 x toe een uitgelezen kans kregen om op voorsprong te komen maar net een teenlengte te kort kwamen en toch kwam psv tegen de verhouding in op 1-0 doordat er geen coaching was tegen keeper en verdediging daarna komt psv op 2-0 door een inzet die via de hak van luuk in de andere hoek van de goal binnen rolt,Strijen blijft voetballen en een mooi opgezette aanval speelt Jelle zijn man uit zet scherp voor waar Laurens de aansluiting binnen tikte 1-2 maar nog voor rust een vrije trap (zeer discutabel) van psv die mooi een hard diagonaal wordt binnen gekopt 1-3 en was het rust.

In de 2e helft een iets beter psv maar na een messcherpe counter via Laurens is het Jelle die bij de 2e paal de 2-3 binnen schiet en dan krijgen we helaas weer een tegenvaller te verwerken als een afstandsschot niet goed beoordeeld wordt door Roel die de bal niet klem heeft en de spits er als de kippen bij is om de 4-2 te scooren,helaas weer geen punten en we zijn er zo dichtbij,het voetbal wordt steeds beter maar is nog niet goed genoeg om in deze tot nog toe zware competitie wedstrijden winnend af te sluiten,een kleine troost is dat we de verloren wedstrijden tegen de top 5 speelden op de weggezakte ploeg Spartaan ‘20 na dan maar staf en toeschouwers zijn er van overtuigd dat dit team heel dicht tegen de punten aan zit en als die gaan komen wordt alles makkelijker want dan komt overtuiging om de hoek kijken dus houden spelers en staf vertrouwen in onze groep.

Volgende week zijn we vrij dus 2 weken hard trainen op onze bekende manier om daarna 2 toppers  te spelen en kunnen we zien hoe we gegroeid zijn,eerst op 25/11 uit tegen Sho en dan op 2/12 thuis tegen de ongeslagen koploper oude maas die naar mijn mening te laag is ingedeeld want ze winnen alles met grote cijfers daar wwsr GOZ en Egelantier boys alles met grote cijfers verliezen en worden terug gezet naar de 3e klas maar ja Ook de scheidsrechter speelde vandaag 2 helften, 1e helft goed en 2e helft slecht (partijdig) jammer maar helaas.

Al met al een teleurgestelde trainer na deze wedstrijd maar aan de andere kant ook een zeer tevreden trainer die het team een transformatie ziet onder gaan en met veel vertrouwen de rest van het seizoen te gemoed ziet.

Volhouden boys ,jullie zijn een prachtige groep spelers.

John Kruijthof