FIFA 2018 toernooi groot succes

280

Ingrediënten:

  • 34 jeugdspelers
  • woensdagmiddag in de herfstvakantie
  • 10 beeldschermen
  • FIFA 2018 op elk scherm
  • voldoende eten en drinken

….en wat krijg je dan, precies, een reuzegezellige maar ook reuzespannende middag. En spannend bleef het tot het laatste moment. Eerst werden de spelers in teams ingedeeld, de winnaars van deze teams speelden vervolgens tegen elkaar in de play-offs. Tussendoor was er nog de mogelijkheid om op de foto te gaan met topvoetballers op een green-screen. Als laatste volgde de finalewedstrijden. Op een groot scherm namen Julian Guichard en Thomas Kooyman  het tegen elkaar op, aangemoedigd door al hun v.v. Strijen-genoten. Uiteindelijk kwam dan toch een einde aan deze middag waarbij Jim van Gils een mooie 3e plaats had bereikt, Julian als 2e eindigde en Thomas zich een jaar lang FIFA 2018 kampioen mag noemen. Alle deelnemers kregen een mooi certificaat mee naar huis, waarna iedereen zich kan gaan voorbereiden op het toernooi van volgend jaar !

Activiteitencommissie v.v. Strijen