Bestuur v.v. Strijen

Dagelijks Bestuur

Algemeen mailadres dagelijks bestuur: bestuur@vvstrijen.nl

Dick de Heus

Dick de Heus
Voorzitter
voorzitter@vvstrijen.nl

Jeannette Biesheuvel

Jeannette Biesheuvel
Secretaris
info@vvstrijen.nl

Jeroen van Gent

Jeroen van Gent
Penningmeester
penningmeester@vvstrijen.nl

Voetbalzaken

Jaco Dorst

Jaco Dorst
Bestuurslid Commissie Voetbalzaken
voetbalzaken@vvstrijen.nl

Wim de Geus

Wim de Geus
Bestuurslid Commissie Voetbalzaken
voetbalzaken@vvstrijen.nl

Sponsoring

Richard Kruijthof
Bestuurslid Sponsorcommissie
sponsoring@vvstrijen.nl

Gebouwen en Terreinen

Remco van Egmond

Remco van Egmond
Bestuurslid Commissie Gebouwen en Terreinen
gebouwen@vvstrijen.nl

Kantine

Bert Batenburg

Bert Batenburg
Bestuurslid Kantinecommissie
kantine@vvstrijen.nl

Peter Engels

Peter Engels
Bestuurslid Kantinecommissie
kantine@vvstrijen.nl

Activiteiten

Marielle van Egmond

Marielle van Egmond
Bestuurslid Activiteitencommissie
activiteiten@vvstrijen.nl